Жіноча баскетбольна збірна U-16 під керівництвом рівнянина перемогла на Міжнародному турнірі в Білорусі

Кадетська дівоча збірна України (вік U16, головний тренер Валерій Жартун) зіграла в міжнародному турнірі "Вегас-2017", який сьогодні завершився у білоруському місті Брест.

Свої виступи в Білорусі підопічні Валерія Жартуна розпочали з перемоги над латвійським "Даугавпілсом" – 82:76. Лише в заключній чверті українки змогли подолати опір суперниць – 29:15, що й принесло нашим дівчатам перемогу. Найрезультативнішими у складі збірної України стали рівнянки Дар’я Дубнюк (21 очко) та Владислава Кіба (18).

Другу перемогу підопічні Валерія Жартуна здобули, обігравши мінський "УОР" (Училище олімпійського резерву). Лише у першій чверті мінчанкам вдавалося контролювати гру. Надалі ж українки повністю домінували на паркеті – 57:39 на користь нашої збірної. І знову найрезультативнішими стали Дар’я Дубнюк (17) і Владислава Кіба (16).

У вирішальному матчі турніру українки грали з господарками, брестською "Вікторією". І хоча наші дівчата розпочали матч невдало – 13:15 у першій чверті та 23:30 після першої половини, однак остання чверть стала вирішальною. У заключній чверті українки не дали можливості господаркам забивати: одне очко і то лише зі штрафного. Тож у підсумку перемога наших дівчат – 54:48 і збірна України стала переможцем турніру. Найрезультативнішою у матчі стала Дар’я Дубнюк (16).