Відкритий Чемпіонат Аргентини зі спідвею. 3 тур: результати, коментарі [+ФОТО, ВІДЕО]

Найзначимішим досягненням саме для українських гонщиків у 3 етапі Відкритого Чемпіонату Аргентини зі спідвею 8 січня стало друге місце рівнянина Станіслава Мельничука. Примітно те, що наш гонщик претендував на перемогу, але прикрість завадила взяти золото.

-У фіналі був близьким до перемоги! Однак, падіння Стахири зупинило заїзд, у якому я лідирував. В перезаїзді краще виступив Фірлей. Вчора вдалось ретельно підготувати мотоцикл. Їхав на тому, що і під час першого етапу. Результатом задоволений, але прикро, що не вдалось перемогти. - прокоментував Станіслав Мельничук.

Ще один рівнянин Віталій Лисак виступив не дуже вдало. Три дефекти у п'яти стартах не дозволили йому показати хороший результат і у підсумку він 19-й на третьому етапі.

Від українців перейдемо до сенсацій змагань. На цьому Чемпіонаті оголосив про завершення своєї кар'єри один із лідерів Аргентинського спідвею Джонатан Ітурре.

-Я вдячний усім людям, які мені допомагали протягом моєї кар'єри у спідвеї. У нас класні вболівальники, яких я ніколи не забуду. Завжди прагнув показувати найвищі результати, щоб їх порадувати. На жаль, не вдалося мені досягти того, що хотів я і прагнули мої фанати. Проте я не шкодую, що багато років провів у спідвеї. Це найкращий період у моєму житті! - розповів Джонатан Ітурре.

Перемогуж у третьому етапі взяв поляк Маріуш Фірлей.

- Дуже задоволений таким результатом. В першу чергу хочу висловити слова подяки Луїсу Вальєху, який протягом двох останніх днів допомагав готувати мені техніку до змагань. Саме завдяки йому і вдалось виграти гонку. - поділився Маріуш Фірлей.

Наступний етап Відкритого Чемпіонату Аргентини зі спідвею заплановано на 14 січня у Карлос-Касаресі. Стосовно загального заліку, то рівнянин Станіслав Мельничук нині посідає шосту сходинку турнірної таблиці. Віталій Лисак поки внизу на 19-20 сходинці.

Календар змагань в Аргентині:

4-й етап - 14 січня (Колонія Барон)

5-й етап - 15 січня (Байя-Бланка)

6-й етап - 18 січня (Байя-Бланка)

7-й етап - 22 січня (Байя-Бланка)

8-й етап - 29 січня (Байя-Бланка)

9-й етап - 4 лютого (Карлос Касерес)

10-й етап - 7 лютого (Байя-Бланка)

11-й етап - 10 лютого (Тренкью Лоукен)

12-й етап - 14 лютого (Байя-Бланка)

За матеріалами speedway24.at.ua